اسپانسر شوید | تبلیغ و رپورتاژ آنلاین | قیمت رپورتاژ آگهی در وب‌سایت و شبکه‌های اجتماعی

یکی از مفیدترین و به‌صرفه‌ترین راه‌های تبلیغ و رپورتاژ آنلاین آگهی در وب‌سایت و شبکه‌های اجتماعی، کار با خالقین مستقل محتواست. اگر دوست دارید محصول، خدمت یا برندتان را به آدم‌های جدیدی معرفی کنید، می‌توانید همین‌جا اسپانسر شوید تا یک هم‌کاری مفید برای طرفین داشته باشیم.

شما امکان تبلیغ و رپورتاژ در بخش‌های مختلف وب‌سایت، ویدئوها، پادکست‌ها و شبکه‌های اجتماعی حامد درخشانی را دارید. برای آگاهی از شرایط و هزینه‌ی تبلیغ و رپورتاژ آگهی، ادامه‌ی متن را ببینید.

 

برای این‌که با وضعیت سایت و آمار آن آشنا شوید، می‌توانید گزارش فعالیت ما در سال ۹۹ را ببینید.

 

محل‌های انتشار:

وب‌سایت مالینکدیناینستاگرامیوتیوبتوییتر – پادکست

در مجموع بیش از ۲۵هزار مخاطب

 

نکته: محتوای رپورتاژ فقط توسط ما تولید می‌شود و به هیچ وجه محتوای تولیدی شما منتشر نخواهد شد. در واقع، شما اسپانسر محتوای ما می‌شوید. تفاوت هم‌کاری با ما نسبت به سایر سایت‌ها همین طبیعی و واقعی بودن محتواست؛ محتوایی که مخاطبین‌مان با آن آشنا هستند و به آن اعتماد دارند.

 

اسپانسر یک پست وبلاگ شوید

یک پست جدید برای انتشار در یکی از بخش‌های سایت نوشته می‌شود و شما اسپانسر آن می‌شوید. موضوع پست، با شما هماهنگ می‌شود تا حتی‌الامکان به موضوع فعالیت‌تان مربوط باشد. ولی شما در محتوای نهایی و متن کلی پست دخالتی نخواهید داشت.

پس از چند خط اول و توضیح موضوع پست، اسپانسر بودن شما در متن ذکر می‌شود. شما می‌توانید برای این بخش یک شعار تبلیغاتی یا جمله‌ای که می‌خواهید ذکر شود را برای ما بفرستید. لینک اسپانسر و متن لینک (anchor text) به انتخاب شما در این متن گنجانده می‌شود. متن بُلد می‌شود تا توجه خواننده را بیش‌تر به خودش جلب کند.

در انتهای پست هم باز درمورد اسپانسر چند خط می‌آید. متن و لینک انتهایی می‌توانند با متن و لینک اولیه یک‌سان یا از آن‌ها متفاوت باشند. انتخاب با شماست.

این پست و متن و لینک اسپانسرش، هیچ‌وقت پاک نخواهند شد. پس از انتشار در وبلاگ، پست اسپانسرشده در لینکدین، اینستاگرام و توییتر حامد درخشانی به اشتراک گذاشته می‌شود (هم‌راه با تگ شدن اکانت شما) و از طریق پوش نوتیفیکیشن هم برای مشترکین سایت ارسال می‌شود.

 

در حال حاضر، هزینه‌ی اسپانسر شدن برای یک پست وبلاگ برابر با سه میلیون تومان است.

 

اسپانسر یک ویدئو شوید

مثل مورد قبل، موضوع و سناریوی ویدئو با شما هماهنگ می‌شود اما محتوایی نهایی در کنترل کامل ما خواهد بود. ویدئو در کانال یوتیوب و صفحه‌ی اینستاگرام حامد درخشانی منتشر می‌شود و لینک یوتیوب در لینکدین و توییتر بازنشر می‌شود. (هم‌راه با تگ شدن اکانت شما)

این ویدئوها هم هیچ‌وقت از اینستاگرام و یوتیوب پاک نخواهند شد.

 

در حال حاضر، هزینه‌ی اسپانسر شدن برای یک ویدئو برابر با دو میلیون تومان است.

 

اسپانسر یک پست وبلاگ و یک ویدئوی هم‌راه شوید

در واقع ترکیبی از دو حالت قبلی‌ست تا اثربخشی تبلیغ و رپورتاژ آگهی شما بیش‌تر شود. ویدئوی تولیدی در یوتیوب و اینستاگرام منتشر می‌شود و در پست وبلاگ هم embed خواهد شد.

 

هزینه‌ی اسپانسر شدن برای یک پست وبلاگ و یک ویدئوی هم‌راه، برابر با چهار میلیون تومان است.

 

اسپانسر پادکست چی ببینم شوید

بعد از چند ثانیه‌ی ابتدایی -سلام و اعلام موضوع و شروع موسیقی تیتراژ- پیام اسپانسر خوانده می‌شود. شما می‌توانید چند جمله یا شعار تبلیغاتی برای خوانده شدن مشخص کنید و لینک و متن لینک مورد نظرتان را برای درج در بخش توضیحات پادکست بفرستید.

هر قسمت از پادکست روی پادگیرهای مختلف پخش می‌شود و روی وب‌سایت هم منتشر می‌شود. و شما خواهید توانست از چندین سایت و دامنه‌ی مختلف لینک بگیرید. بعد از انتشار، لینک پادکست روی وب‌سایت ما در لینکدین و اینستاگرام و توییتر به اشتراک گذاشته می‌شود (هم‌راه با تگ شدن اکانت شما) و از طریق پوش نوتیفیکیشن برای مشترکین سایت هم ارسال می‌شود.

قسمت یا قسمت‌هایی از پادکست که شما اسپانسرشان شده باشید، هیچ‌وقت از روی کانال یوتیوب و پادگیرها و وب‌سایت پاک نخواهند شد.

 

در حال حاضر، هزینه‌ی اسپانسر شدن برای یک قسمت پادکست برابر با یک‌ونیم تومان است.

 

اسپانسر یک پست لینکدین شوید (به دلیل سوالات مکرر، اضافه شد.)

اگر می‌خواهید فقط در لینکدین تبلیغ کنید، می‌توانید اسپانسر یک پست لینکدین شوید. پست اسپانسرشده‌ی لینکدین در هیچ پلتفرم دیگری بازنشر نمی‌شود.

توجه داشته باشید که محتوای پست‌های لینکدین هم توسط ما تولید می‌شود و نقش شما همان یکی دو جمله یا شعار تبلیغاتی و انتخاب لینک است.

 

هزینه‌ی پست عادی لینکدین (متن و عکس)، یک میلیون تومان

هزینه‌ی ویدئو و متن کوتاه در لینکدین، دو میلیون تومان

 

تبلیغ بنری در فوتر سایت

بنر و لینک توسط شما ارسال می‌شوند و در بخش تبلیغات در فوتر سایت نمایش داده می‌شوند. (بنر می‌تواند توسط ما طراحی شود.)

 

در حال حاضر، هزینه‌ی یک ماه تبلیغ بنری در فوتر سایت برابر با یک میلیون تومان است.

 

نحوه‌ی سفارش تبلیغ یا رپورتاژ

برای سفارش تبلیغ و رپورتاژ آگهی یا مطرح کردن سوال یا ابهام‌تان درمورد روند کار، می‌توانید از طریق تلگرام یا ایمیل با بخش پشتیبانی گروه رسانه‌ای ما تماس بگیرید.

(گروه رسانه‌ای حامد درخشانی در پذیرش یا رد آگهی‌ها کاملا مختار است.)

 

سایر خدمات ما:

سفارش تولید محتوای متنی

سفارش ساخت پادکست و کتاب صوتی

سفارش ویدئو کلیپ و تیزر تبلیغاتی