درباره من

حامد درخشانی کیه؟

سلام! من حامدم؛ یه عکاس و نویسنده فریلنس. از وقتی که یادمه دستم به قلم بودم و بعدم چشمم به دوربین. قدیما یه مدت خبرنگار بودم و بعدشم نویسنده محتوا، مدیر محتوا، عکاس، ویدئوگرافر و مشاور چند تا کسب‌وکار مختلف.

می‌شه گفت از سال ۹۳ نویسندگی حرفه‌ای رو شروع کردم و از سال ۹۶ عکاسی حرفه‌ای رو. بعدم رفتم سراغ ویدئو و پادکست. حالام کارم یه ترکیبی از ایناست. در واقع من یه خالق محتوای فریلنس‌ام که برای خودم و برندهای مختلف -در فرمت‌های متنوع- محتوا تولید می‌کنم.

این‌که شغلت بود. خودت چی؟

راستش شغلم همیشه بخش خیلی بزرگی از زندگی و هویتم بوده. (حتی قبل از این‌که شغلم بشه!) یعنی نمی‌تونم عکاسی و نوشتن و خلق کردنو کنار بذارم و بعدش از «من» صحبت کنم. اما اگه بخواید بیش‌تر بدونید، می‌تونم از علاقه‌ی شدیدم به چایی یا آرشیو گنده فیلما و سریالام یا سفرایی که رفتم و دوست دارم برم یا حتی شدت درون‌گرا بودنم براتون بگم.

تو دانش‌گاه علامه طباطبائی تهران، مدیریت خوندم. ولی یاد گرفتن هیچ‌وقت برام تعطیل نشده. دوره‌های آنلاین خیلی متنوعی رو با دانش‌گاهای معتبر (از طریق سایت coursera) و آدمای کاردرست و حرفه‌ای (از طریق سایت lynda و udemy و…) گذروندم. و خوندن کتابا و مقاله‌های مختلف، بخش ثابتی از زندگیمه.

می‌تونم از همه‌ی اینا و خیلی چیزای دیگه صحبت کنم. ولی خب تو این دوران که همه می‌خوان یه تصویر جذاب ولی مصنوعی از خودشون به نمایش بذارن، ترجیح می‌دم کارام تصویرمو بسازن. فکر می‌کنم این‌جوری واقعی‌تره.

حالا تو این وبلاگ چی کار می‌کنی؟

توی این نسخه تغییریافته از وبلاگ، قراره روی عکاسی و ویدئوگرافی تمرکز کنم و هرچی که می‌دونم به‌تون یاد بدم. (خب تقریبا هرچی 😉)

گروه رسانه‌ای حامد درخشانی
در حال به‌روزرسانی و ایجاد تغییراتی بزرگ در وب‌سایت هستیم. برای یادگیری عکاسی و ویدئوگرافی، بعدا به ما سر بزنید...
close-image