با نزدیک شدن روز ولنتاین یا -به قول بعضی‌ها- روز عشق و عاشقی، تب خرید به‌ترین هدیه برای ولنتاین هم کم‌کم در حال بالا گرفتن است. در ادامه، ۱۰ ایده‌ی جذاب برای انتخاب کادوی ولنتاین آمده که با استفاده از آن‌ها می‌توانید به‌ترین هدیه را برای عشق‌تان پیدا کنید.

 

هدیه‌های معمول برای روز ولنتاین

۱- گل

یک هدیه‌ی همیشه مناسب برای نشان دادن عشق و علاقه، گل است؛ به‌خصوص گل سرخ. از یک گل‌فروشی، یک دسته یا حداقل یک شاخه گل سرخ بخرید و آن را به تنهایی -یا هم‌راه با کادوی اصلی- به عشق‌تان هدیه کنید.

اگر می‌دانید که طرف‌تان به چه نوع گلی علاقه دارد، می‌توانید آن را جای‌گزین گل سرخ کنید. ولی کلاسیک‌ترین انتخاب ممکن، در هر صورت رز قرمز است.

انتخاب دیگر، خرید گل مصنوعی به جای طبیعی‌ست. امتیاز این انتخاب، ماندگار بودنش به عنوان یادگار ولنتاین امسال خواهد بود.

 

یک پست دیگر هم بخوانید:  راهنمای خرید هدیه برای دوستان صمیمی (12 ایده‌ی جذاب برای کادو به دوست صمیمی)

 

۲- شکلات

یکی دیگر از هدیه‌های همیشگی روز ولنتاین، شکلات است. شکلات‌هایی را در اولویت خرید بگذارید که بسته‌بندی قرمزرنگ و به شکل قلب دارند!

 

۳- زیورآلات / اکسسوری

هدیه‌ای که اکثر زن‌ها و تعدادی از مردها دوست دارند! برای حداکثر تاثیرگذاری، این نوع هدیه‌ی روز ولنتاین را با کلی تعریف از ظاهر و تیپ و استایل طرف‌تان هم‌راه کنید.

 

۴- عروسک‌های جذاب

این هدیه بیش‌تر برای دخترها جذاب است. هر نوع عروسک بامزه و جذابی می‌تواند یک انتخاب خوب باشد. ولی امن‌ترین انتخاب، یک خرس قشنگ و پشمالو برای ولنتاین است.

 

۵- شمع‌های معطر

معمولا درکش برای مردها سخت است. ولی هدیه‌ای که کار خاصی نمی‌کند به جز سوختن و پخش کردن بوی خوب -آن هم برای مدتی کوتاه- می‌تواند یک کادوی ولنتاین بسیار جذاب باشد. فقط حواس‌تان باشد که دوست‌دختر یا نامزد یا هم‌سرتان، از شمع و شعله و هوای معطر بدش نیاید!

 

هدیه‌های خاص برای روز ولنتاین

۶- ماگ‌های عاشقانه

یک هدیه‌ی ولنتاین مناسب برای رابطه‌هایی که تازه شروع شده‌اند و زیادی جدی نیستند یا این‌قدر عمرشان زیاد است که هر دو طرف کادوهای ساده را ترجیح می‌دهند.

به دنبال طرح‌های رمانتیک و جذاب برای ولنتاین باشید.

 

۷- دوربین‌های چاپ سریع عکس

چه هدیه‌ای رمانتیک‌تر از ابزار ثبت لحظه‌های عاشقانه و دونفره‌تان؟ خاطرات شیرین و رمانتیک را با این دوربین‌ها ثبت کنید و از عکس‌های چاپ‌شده‌شان برای ساختن آلبوم، تزئین اتاق‌تان و کلی کاربردهای خلاقانه‌ی دیگر استفاده کنید.

 

یک پست دیگر هم بخوانید:  راهنمای خرید هدیه برای پدر و مادر (29 ایده‌ی جذاب برای کادو دادن به پدر و مادر)

چند ایده‌ی دیگر:

۸- کتاب‌های عاشقانه

رمان‌های عاشقانه و کتاب‌های روان‌شناسی رابطه می‌توانند یک کادوی ولنتاین خوب برای اهل‌مطالعه‌ها باشند.

 

۹- صنایع دستی رمانتیک

بعضی مجسمه‌ها و ظروف سفالی و زیورآلات دست‌ساز، عشق را داد می‌زنند. به دنبال این نوع محصولات دست‌ساز باشید که هدیه‌ی ولنتاین بسیار جذابی می‌شوند.

 

۱۰- لوازم آرایشی

این گزینه به همه توصیه نمی‌شود. اما اگر سلیقه‌ی طرف‌تان را می‌شناسید یا رابطه‌تان در سطحی‌ست که می‌توانید با سلیقه‌ی خودتان برایش لوازم آرایشی بخرید، می‌شود امتحانش کرد. فقط اگر ترکش خوردید، از ما دل‌گیر نشوید!

 

به‌ترین هدیه‌ی روز ولنتاین برای ساختن یک رابطه‌ی پایدار و سالم

یک هدیه‌ی خوب و رمانتیک و کاربردی برای ولنتاین، می‌تواند یک مجموعه‌ی صوتی بسیار مفید و جامع درمورد روابط باشد. این مجموعه را بخرید، دانلودش کنید و بعد هردو به تدریج به گفتارهایش گوش دهید و درموردشان صحبت کنید.

مطمئن باشید که روی میزان صمیمیت و سلامت رابطه‌تان تاثیر زیادی خواهد داشت.

مجموعه‌ی آموزشی بعد از عشق: مدیریت روابط عاطفی از آغاز تا پایان

 


حرف آخر

با این‌که عشق از همه چیز مهم‌تر است. ولی کادوی ولنتاین هم خیلی مهم است! در انتخابش دقت کنید.

در کامنت‌ها از به‌ترین کادویی بگویید که تابه‌حال برای روز ولنتاین گرفته‌اید.


 


به دیگران هم برسانید