سفارش تولید محتوای متنی | کاملا تولیدی و باکیفیت | فارسی و انگلیسی

دوران، دوران محتواست. و هر کسب‌وکار آنلاینی که حداقل محتوای متنی باکیفیت تولید نکند، بی‌شک به مرور زمان از قافله عقب می‌ماند و بازارش را به رقبا می‌بازد. اما از آن‌جایی که وارد صفحه‌ی سفارش تولید محتوای متنی به زبان فارسی یا انگلیسی شده‌اید، فرض را بر این می‌گیریم که از اهمیت تولید محتوا آگاه‌اید و صرفا برای دیدن قیمت تولید محتوا یا سفارش تولید محتوای متنی به این‌جا آمده‌اید. پس مستقیم می‌رویم سر اصل مطلب:

تعرفه و قیمت تولید محتوای فارسی

روش پرداخت اول: کلمه‌ای ← هر کلمه ۱۰۰ تا ۱۵۰ تومان (بسته به موضوع و میزان تحقیق لازم)

روش پرداخت دوم: ساعتی ← هر ساعت کار، ۳۰هزار تومان

 

تعرفه و قیمت تولید محتوای انگلیسی

روش پرداخت اول: کلمه‌ای ← هر کلمه ۲۰۰ تا ۲۵۰ تومان (بسته به موضوع و میزان تحقیق لازم)

روش پرداخت دوم: ساعتی ← هر ساعت کار، ۶۰هزار تومان

 

تفاوت بین دو روش پرداخت

در پنج سفارش اول هر مشتری، فقط روش پرداخت اول (کلمه‌ای) قابل استفاده است. اما بعد از سفارش پنجم، مشتری می‌تواند استفاده از روش پرداخت دوم را پیشنهاد دهد.

طی پنج سفارش اول، دو طرف می‌توانند کار هم‌دیگر را بیش‌تر بشناسند. یعنی ما به این پی می‌بریم که شما و مخاطبین‌تان چه نوع محتوایی را بیش‌تر دوست دارید و تولید این نوع محتوا برای ما چه‌قدر طول می‌کشد. شما هم کیفیت کار ما را می‌بینید و به این پی می‌برید که سفارش تولید محتوای متنی به شکل آنلاین و از راه دور را می‌پسندید یا نه.

بعد از این مدت، ما تعداد ساعت‌های مورد نیاز برای تولید هریک از پست‌های شما را اعلام می‌کنیم. و اگر مبلغ جدید و روش پرداخت دوم برای شما به‌صرفه‌تر باشد، امکان تغییر روش از کلمه‌ای به ساعتی وجود خواهد داشت.

مثلا فرض کنید بعد از تولید حداقل پنج پست وبلاگ فارسی برای شما، میانگین زمان لازم برای نوشتن هر پست از سوی ما سه ساعت اعلام می‌شود. حالا اگر نرخ کلمه‌ای تولید محتوای برای شما از قبل ۱۰۰هزار تومان بوده باشد، نرخ جدید -یعنی ۶۰هزار تومان برای سه ساعت- بسیار پایین‌تر و به‌صرفه‌تر خواهد بود.

 

نمونه کار

یک نگاه به بخش‌های مختلف همین سایت و رسانه‌های ما با موضوعات مختلف، به‌ترین شاهد برای کیفیت کار ماست. برای دیدن موضوعات، به صفحه‌ی اصلی سایت بروید و در بخش «رسانه‌های ما» موضوع مورد نظرتان را انتخاب کنید تا نمونه‌های مختلفی از محتوای تولیدی ما را ببینید.

 

نحوه‌ی سفارش

برای سفارش تولید محتوای متنی یا مطرح کردن سوال یا ابهام‌تان درمورد روند کار، می‌توانید از طریق تلگرام یا ایمیل با بخش پشتیبانی گروه رسانه‌ای ما تماس بگیرید.

 

سایر خدمات ما

سفارش ساخت پادکست و کتاب صوتی

سفارش ویدئو کلیپ و تیزر تبلیغاتی