سفارش ساخت ویدئو کلیپ و تیزر تبلیغاتی

استفاده از ویدئو (ویدیو) یکی از اجزای مهم و ضروری بازاریابی محتوایی مدرن است. اگر می‌خواهید برای محتوای متنی وبلاگ‌تان، یک مکمل ویدئویی داشته باشید یا در شبکه‌های اجتماعی‌تان ویدئوهای اختصاصی منتشر کنید، می‌توانید -با سفارش ساخت ویدئو یا ویدیو- کار را به ما بسپارید.

امکان سفارش انواع مختلف ویدئو وجود دارد:

 

۱- سبک ویدئوبلاگ (ولاگ)

یعنی ویدئوهایی که شامل یک چند نفر هستند و این افراد به شکلی عادی با مخاطب حرف می‌زنند.

نمونه‌ی ویدئوبلاگ:

پشت صحنه‌ی ساخت یک استودیوی تولید محتوا

نمونه‌ی دیگر: ویدئوبلاگی که برای دهگردی ساختم

 

۲- ویدئوی آموزشی

ویدئوهایی که یک موضوع خاص را به مخاطب یاد می‌دهند. (می‌توانند شامل صحبت‌های یک متخصص با تصویر خود او یا صحبت‌های او با مجموعه‌ای از تصاویر خودش و تصاویر مربوط به حرف‌هایش باشند. یعنی b-roll داشته باشند یا نه.)

نمونه‌ی ویدئوی آموزشی:

توی این ویدئو -براساس تجربه‌ی شخصی خودم- از مراحلی حرف زدم که باید طی کنید تا تبدیل به یه عکاس حرفه‌ای بشید.

۳- ویدئوی توضیحی

ویدئویی که شامل متن مورد نظر شما، صدای گوینده و تصاویر مختلف مربوط به متن (b-roll) است. این ویدئو می‌تواند درمورد حوزه‌ی فعالیت شما یا محصول‌تان هم باشد.

نمونه‌ی ویدئوی توضیحی:

درمورد مینی‌مالیسم و سبک زندگی مینی‌مال بیش‌تر بدانید.

 

۴- ویدئوی استاپ موشن و تایم لپس

این نوع ویدئو می‌تواند هم‌راه با موسیقی یا موسیقی و صدای گوینده ساخته شود.

نمونه‌ی تایم‌لپس:

 

View this post on Instagram

 

A post shared by Hamed Derakhshani (@exploringhamed) on

 

برای نمونه‌های بیش‌تر می‌توانید به کانال یوتیوب یا صفحه‌ی اینستاگرام حامد درخشانی سر بزنید.

 

قیمت‌ها: هزینه‌ی ساخت ویدئو و کلیپ برای اینستاگرام و یوتیوب و…

با یک جست‌وجوی سریع اینترنتی خواهید فهمید که هزینه‌ی سفارش ساخت ویدئو (ویدیو )می‌تواند به شدت گران باشد. اما ما برای کمک به ارتقای کیفیت محتوای فارسی، تصمیم گرفتیم قیمت ویدئو برای شبکه‌های اجتماعی مثل اینستاگرام یا وبلاگ و… را پایین نگه داریم.

برای این کار -به جای استفاده از شات‌های پروازی و باقی کارهای محیرالعقول ولی در نهایت بی‌معنی که با یک موسیقی حماسی ترکیب می‌شوند تا احساسات بیننده را تحریک کنند- ویدئوهایی ساده می‌سازیم که تمرکزشان روی انتقال پیام و برقراری ارتباط با مخاطب است.

ما تبلیغات‌چی نیستیم و قرار نیست ویدئوهایی پرزرق‌وبرق تحویل شما دهیم. ما خالق محتواییم و ویدئوهایی پرمحتوا می‌سازیم. همین!

 

هزینه‌ی سفارش ساخت ویدئو به ازای هر دقیقه، برای شما ۵۰۰هزار تومان خواهد بود. (تمام ویدئوها با کیفیت ۱۰۸۰p (اولترا اچ‌دی) ساخته می‌شوند و به دست شما می‌رسند.)

 

***تا اطلاع ثانوی و به دلیل وضعیت بد بازار در دوران کرونا و دلار و… -برای کمک به کسب‌وکارهای کوچک- این رقم به ۳۰۰هزار تومان کاهش پیدا کرده است.

 

نحوه‌ی سفارش

برای سفارش ساخت ویدئو یا ویدیو کلیپ یا مطرح کردن سوال یا ابهام‌تان درمورد روند کار ساخت ویدیو، می‌توانید از طریق تلگرام یا ایمیل با بخش پشتیبانی گروه رسانه‌ای ما تماس بگیرید.

 

سایر خدمات ما

سفارش ساخت پادکست و کتاب صوتی

سفارش تولید محتوای متنی