آموزش و مشاوره برای کسب‌وکارهای اینترنتی | مشاور محتوا و بازاریابی محتوایی

اگر یک کسب‌وکار اینترنتی دارید و می‌خواهید حضور آنلاین موثرتری داشته باشید یا اگر می‌خواهید کسب‌وکار آفلاین‌تان را به قرن ۲۱ بیاورید، به یک مشاور محتوا و بازاریابی محتوایی احتیاج خواهید داشت.

حامد درخشانی با بیش از ۶ سال سابقه‌ی تولید محتوا در فرمت‌های مختلف، مدیریت محتوا و تیم‌های بازاریابی محتوایی و البته مشاوره‌ی محتوا و سئو برای کسب‌وکارهای مختلف -به‌خصوص استارت‌آپ‌ها- می‌تواند در این راه به شما کمک کند. (برای دیدن سوابق کاری حامد، می‌توانید به پروفایل لینکدین او سر بزنید.)

علاوه بر مشاوره در حوزه‌ی محتوا، می‌توانید خدمات آموزشی هم از ما بخواهید. تولید محتوا در فرمت‌های مختلف و برای پلتفرم‌های متنوع، تدوین استراتژی محتوا، برنامه‌ریزی برای سئو و… از جمله مباحث قابل آموزش‌اند. برگزاری دوره‌های آموزش به‌صورت حضوری و مجازی امکان‌پذیر است.

 

هزینه‌ی مشاوره‌ی محتوا

هزینه‌ی هر جلسه‌ی نیم‌ساعته از طریق تماس تصویری اسکایپ یا واتس‌اپ، ۴۰۰هزار تومان خواهد بود.

 

***تا اطلاع ثانوی و به دلیل وضعیت بد بازار در دوران کرونا و دلار و… -برای کمک به کسب‌وکارهای کوچک- این رقم به ۲۰۰هزار تومان کاهش پیدا کرده است.

 

هزینه‌ی آموزش محتوا

هر دوره‌ی آموزشی با توجه به نیازهای شما طراحی می‌شود و هزینه‌ی خاص خودش را خواهد داشت.

(امکان آموزش تولید محتوای متنی، صوتی و تصویری با کیفیت مناسب و براساس معیارهای بازاریابی محتوایی وجود دارد.)

 

نحوه‌ی درخواست مشاوره یا آموزش

برای مشاوره و آموزش یا مطرح کردن سوال یا ابهام‌تان درمورد روند کار، می‌توانید از طریق تلگرام یا ایمیل با بخش پشتیبانی گروه رسانه‌ای ما تماس بگیرید.