هم‌کاری با من

اگر فکر می‌کنید می‌توانیم هم‌کاری مفیدی با هم داشته باشیم، فرم آخر این صفحه را پر کنید تا در اسرع وقت با شما تماس بگیرم. برای آشنایی بیش‌تر با سوابق کاری من، می‌توانید پروفایلم در لینکدین را ببینید.

اگر پروژه یا کسب‌وکار خاصی دارید و به دنبال راه‌کارهای محتوایی می‌گردید، توجه داشته باشید که هزینه‌ی تولید محتوای باکیفیت -در هر فرمتی که باشد- پایین نیست؛ به‌خصوص اگر با فرد یا تیمی کار کنید که چندین سال سابقه و مهارت دارد و کارهایی با کیفیت بالا ارائه می‌دهد. ضمنا با توجه به وقتی که روی وبلاگ خودم می‌گذارم، فرصتم برای هم‌کاری بسیار محدود است و هر پروژه‌ای را قبول نمی‌کنم.

اگر خودتان هم دستی بر آتش محتوا دارید، پروژه‌ی مشخصی تعریف کرده‌اید و به دنبال کمک‌اید، می‌توانید ایده‌تان را برایم بفرستید. اگر امکانش را داشتم و همه چیز خوب پیش رفت و به توافق رسیدیم، می‌توانیم باهم کار را جلو ببریم. (طبیعتا -اگر نفع مالی در میان نباشد- باید ارزشی که از پروژه به من می‌رسد را مشخص کنید.)

توجه داشته باشید که در حال حاضر اکثر کارهای این وبلاگ را خودم انجام می‌دهم و برای بقیه‌ی کارها هم تیم پاره‌وقت دارم. در نتیجه اگر به دنبال استخدام یا پروژه گرفتن هستید، به‌تر است به سایت‌های دیگری مراجعه کنید که برای این کار طراحی شده‌اند. چون تیم این وبلاگ قرار نیست به این زودی‌ها بزرگ شود.

 

در حال حاضر، امکان هم‌کاری در این زمینه‌ها را دارم:

 

قبول اسپانسر

اگر صاحب یه کسب‌وکارید، می‌توانید اسپانسر یک پست وبلاگ، یک ویدئو یا یک قسمت پادکست شوید تا اول و آخر محتوای اسپانسرشده، لینک و شعار تبلیغاتی مورد نظر شما درج شود. (در مرحله‌ی بعد هم محتوا در تمام رسانه‌های اجتماعی من -شامل لینکدین، اینستاگرام، توییتر و تلگرام- و برای مشترکین وبلاگ یعنی در مجموع بیش از ۲۰هزار نفر، بازنشر می‌شود.)

 

تولید محتوای متنی

اگر برای وب‌سایت یا وبلاگ‌تان به محتوای متنی نیاز دارید، می‌توانیم در این زمینه هم‌کاری داشته باشیم.

عکاسی

اگر می‌خواهید یک یا چند جلسه عکاسی حضوری هماهنگ کنید یا نیاز به عکس‌های خاص تولیدی دارید، می‌توانم برایتان عکاسی کنم. (عکاسی پرتره، عکاسی فشن، عکاسی محصول، عکاسی رویداد، عکاسی از حیوانات خانگی، عکاسی طبیعت و…)

 

ساخت پادکست

اگر نیاز به پادکست دارید، می‌توانیم درمورد گویندگی، نوشتن سناریو، انتخاب موسیقی یا آهنگ‌سازی اختصاصی و -در نهایت- ادیت فایل‌های صوتی برای تولید پادکست هم‌کاری داشته باشیم. (همه‌ی این کارها را خودم انجام نمی‌دهم. ولی برای هرکدام چند دوست متخصص دارم.)

 

ساخت ویدئو

اگر ویدئو می‌خواهید (تیزر، مصاحبه‌ای، تایم‌لپس و…) می‌توانم در ضبط صدا و تصویر، ادیت نهایی و باقی جزئیات کار کمک‌تان کنم.

 

مشاوره در حوزه‌ی محتوا

اگر درمورد استراتژی محتوا، روش‌های تولید محتوا، وبلاگ‌نویسی، فعالیت در شبکه‌های اجتماعی، سئو و مواردی مثل این‌ها نیاز به مشاوره دارید، می‌توانم تجربه‌ی چند سال اخیر و کار کردن با برندهای مختلف را در اختیارتان قرار دهم.

 

آموزش محتوایی

اگر خودتان یا تیم‌تان نیاز به آموزش بازاریابی محتوایی و تولید محتوا دارید، امکان تدریس کلاس‌های خصوصی و نیمه‌خصوصی وبلاگ‌نویسی، عکاسی، بازاریابی محتوایی، سئو و… وجود دارد.

 

پروژه‌ی محتوایی مشترک

اگر خودتان محتوا تولید می‌کنید و در وبلاگ یا شبکه‌های اجتماعی فعال هستید، می‌توانیم روی یک پروژه‌ی مشترک کار کنیم. ایده‌ی اولیه‌تان را بفرستید!

 


* لطفا در متن پیام‌تان، جزئیات پروژه و محتوایی که می‌خواهید را به شکل خلاصه شرح دهید تا تعیین هزینه‌ی حدودی ممکن باشد.

** معلوم نیست بتوانم سفارش‌هایی که نیاز به حضور در یک مکان خاص دارند را قبول کنم یا نه.

*** اگر فرم پر کردن را دوست ندارید، می‌توانید درباره‌ی پروژه‌تان ایمیل بزنید.


Do NOT follow this link or you will be banned from the site!

تخفیف ویژه‌ی خرید اول را از دست ندهید.

همین حالا به فروش‌گاه وبلاگ سر بزنید.
این‌جا کلیک کنید
کد تخفیف ۲۰ درصدی برای خرید اول:
starter

 
close-link

به اینستاگرام سر بزنید!

صفحه‌ی من رو فالو کنید و محتوای اختصاصیش رو
از دست ندید.
عکسای جذاب، متنای کوتاه و متفاوت
close-link
Click Me